Zanęta

najciekawsze wydarzenia i nie tylko

HOYM Industry FEST

Szósta edycja festiwalu sztuk industrialnych "HOYM Industry FEST" zbliża się dużymi krokami! W programie festiwalu koncerty, prelekcje, wystawy zdjęć i rysunków industrialnych oraz strefa retro komputerów i zlot food trucków. Czego chcieć więcej w letnią, wakacyjną sobotę?

Maj, bzy, Rybnik i Ty!

Energetyczne koncerty, wydarzenia sportowo-rekreacyjne, chwila historycznej refleksji – Rybnik zaprasza na kolejną edycję miejskiej majówki, gwarantując rozrywkę na wysokim poziomie.

Moje obrazy płoną, płoną, płoną…

Cykl wystaw Rybnickie Biennale: "In memoriam" organizowany jest od roku 2016 w rybnickim Muzeum. Poświęcony nieżyjącym już artystom plastykom zrzeszonym w rybnicko – raciborskim Kole Związku Polskich Artystów Plastyków na stałe wpisał się w świadomość miłośników sztuki i zdobył uznanie szerokich kręgów nie tylko lokalnych odbiorców. Jest to ważne wydarzenie kulturalne dające możliwość przypomnienia pokaźnego dorobku twórczego zmarłych plastyków, a także poznać ich głęboko skrywane pasje, odciskające niezatarte piętno na ich życiu i całokształcie ich działań.

Cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.
⟶ Czytaj więcej